Danas je ispred Generalnog konzulata Srbije u Čikagu održan skup podrške srpskim studentima.
Na skupu se okupilo tridesetak protestranata, kojima je pročitamo pismo studenata u kome se dijaspora poziva da se aktivno uključi u predizbornu kampanju.
Prisutnima je poručeno da provere da li poseduju važeća lična dokumenta (lične karte i pasoše) i da li su upisani u biračke spiskove kako bi mogli da učestvuje na izborima.
Okupljeni ispred Generalnog konzulata Srbije u Čikagu držali su transparent sa natpisom „Studenti pobeđuju – Čikago glasa za mladost, pamet i poštenje“
Pogledajte video na sledećem linku
Tridesetak protestanata ispred Konzulata Srbije u Čikagu
Foto, video i tekst: Milan Brašanac